Jaké služby poskytujeme?

Pronájem webových stránek

Potřebujete webové stránky, ale máte obavy s jejich realizací, údržbou či aktuálností? Pokud si u nás zřídíte pronájem, všechny tyto starosti Vám tímto odpadávají.
V rámci pronájmu webových stránek je zřízení bez poplatku, drobné úpravy máte v rámci pronájmu zdarma a Vaše stránky budeme udržovat dle nejnovějších trendů a standardů.

Zřízení je zdarma

Je to tak. Za zřízení Vašich nových internetových stránek nezaplatíte ani korunu. Vše je bez zcela bez závazku. Webové stránky nejprve připravíme, zprovozníme na testovací doméně, Vy si je projdete a nájem začnete platit až od chvíle, kdy sami dáte pokyn ke spuštění stránek do ostrého provozu. Pronájem můžete také kdykoli pozastavit, nebo úplně zastavit. Stránky můžete také kdykoli odkoupit, čímž ovšem pozbydete všech výhod, které Vám pronájem přináší.

Ušetříte na úpravách

Drobné úpravy Vašich stránek získáváte v rámci pronájmu U-komplet zdarma. Často se stává, že potřebujete mírně upravit texty, adresu, telefon a další různé maličkosti, které Vám ovšem při koupi webových stránek navyšují výdaje za údržbu Vašich stránek. U nás se tohoto bát nemusíte, stačí zaslat informaci, na jakém místě potřebujete upravit text (či něco jiného) a my Vám to již zařídíme.
Za drobné úpravy považujeme úpravy do cca 2 hodin měsíčně. Nevyužité úpravy se nepřenášejí do dalšího měsíce. Pokud by úprava měla být náročnější budeme Vás o této skutečnosti informovat předem a domluvíme se na dalším postupu.

Vaše stránky porostou s Vaší firmou

Každý web po letech „zestárne“ a již není schopen nadále konkurovat stránkám s novými trendy.
Firmy toto musí řešit zřízením jiných stránek, nebo se smíří s tím, že již nebudou plně uplatňovat svůj význam a tento problém neřeší, čímž se ovšem snižuje jejich efektivita a účel. U nás tyto problémy řešit nemusíte. Stále sledujeme nové trendy, moderní možnosti a vzhled.
Jakmile by došlo k tomu, že by Vaše stránky nebyly již zcela „IN“, sami Vás na tuto skutečnost upozorníme a navrhneme Vám výměnu designu.
U nás Vaše webové stránky nezestárnou.

Webové stránky můžete kdykoli odkoupit

Pokud se rozhodnete mít webové stránky na vlastním serveru a budete si je chtít spravovat sami, můžete si stránky kdykoli odkoupit za předem dohodnutou cenu.
Pozbydete tím ovšem výhody, které získáváte v rámci pronájmu.

Pronájem již od 300,-/měsíc

Webové stránky od nás jsou opravdu levné.
V základní variantě nabízíme pronájem stránek jen za 300,- měsíčně a při ročním předplatném získáte navíc slevu 2 měsíce zdarma.
V rámci našeho bonusového programu můžete mít pronájem Vašich webových stránek se všemi výhodami zcela zdarma.
Pro více informací o bonusovém programu klikněte zde.

Prodej webových stránek

Potřebujete kvalitné webové stránky na míru? Kontaktujte nás a my Vám domluvíme se na ideální variantě přesně pro Vás.